Náramek pro radost - váš osobní amulet ze slunného Bali

Ručně vyrobený náramek, který by vám měl připomínat, že život se neskládá z velkých věci, ale především každodenních maličkostí, podobně jako jsou v náramku k sobě navázány  jednotlivé minerální kameny.

(Význam jednotlivých minerálů se dočtete po kliknutí na náramek)

V čem je Náramek pro radost jiný


Spojením designu a síly minerálních kamenů nabíjí nárámky svého majitele radostí a pozitivní energií.

Náramky pro radost vlastnoručně vyrábíme na krásném ostrově Bali - místě plném energie, pohody a radosti.

Rádi bychom trochu té balijské radostné energie vnesli i do vašich životů. Náramek pro radost by vám měl každý den připomínat, že život se neskládá z velkých věci, ale každodenních maličkostí, podobně jako jsou v náramku navázány k sobě jednotlivé kamínky.

Náramek se tak může stát vaším osobním amuletem, který vám v dnešním složitém světě pomůže uchovat si vnitřní klid a harmonii.

Na základě předobjednávek náramky na Bali vyrobíme a následně zašleme novému majiteli do ČR.

Jak si vybrat ten správný náramek

Každý náramek je ručně vyroben ze specifického kamene. Význam těchto kamenů nelze vyjádřit úplně striktně. V různých dobách i kulturách jim byly připisovány vždy trochu jiné vlastnosti, liší se i názory odborníků. Popis kamenů je třeba vnímat spíš jako inspiraci a náramek si vybírat za pomoci vlastní intuice, emoce a vkusu.

Proč se náramek zrodil zrovna na Bali?

Když žije člověk nějakou dobu na Bali, radost a dobrou náladu tak nějak "nasává všemi póry". My bychom rádi trochu té radosti vnesli i do naší rodné vlasti, a proto jsme se rozhodli ji vtisknout do našich produktů a poslat domů. A tak vznikl náš Náramek pro radost. Spojuje v sobě krásu designu a symboliku jednotlivých kamenů.

Zkuste se na chvíli zastavit, nadechnout se a nechat na sebe působit něco radostného a pozitivního.

Jak a z čeho nárámek vyrábíme?

Náramek je upleten z kamenů zakoupených na Bali. Váže se pomocí voskovaného provázku. Zakončení a posuvné utahovací zavírání je vytvořeno z shambalových uzlů.

Každý náramek pro radost je originál. Neexistují na světě dva stejné. Kameny, ze kterých náramky vyrábíme, mají vždy odlišný řez a svou specifickou barvu.

Vybrat si svůj náramek