Šiřte radost společně s námi

Věci, které děláme, děláme srdcem a věříme, že je to znát i na dálku :-) Do našich produktů se snažíme vtisknout kus sebe...vyrábíme je s radostí a s láskou pro vaši radost.

Máme za sebou tisíce spokojených zákazníků. Jsme nesmírně vděční za vaše zpětné vazby, za každý okamžik, kdy si někdo z vás najde pár minut a pošle nám email nebo napíše Facebook hodnocení, kde vyjádří svoji spokojenost a radost a pomáhá ji tak šířit dále. Děkujeme :-)

Chci mít hezčí život

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Mějte hezčí život díky Diáři pro radost

Vaše názory nás posouvají dále

Dobrý den Veroniko, Jen jsem Vám chtěla napsat, jakou mám obrovskou radost z Vašeho krásného deníčku. Jsem zatím na začátku, ale miluji ho!! Sama jsem si ho nadělila pod stromeček a nemohla jsem se dočkat až bude 1.01., abych mohla začít psát. :o). To jak je nádherně navržený, překrásný cyklus 2017, kde jsem si podtrhla červeně pro mě to důležité. Krásné citáty a shrnutí každého dne, až se mi vyhrkli slzy do očí po uvědomění si celého dne a jaký vlastně byl. Ani mi nevadí, že tam není hodina po hodině, mám ho jen jako svého miláčka, kam si píšu své pocity, úspěchy a ponaučení z celého dne. Opravdu krásná práce a můžete být na sebe moc pyšná. :) Přeji Vám jen to nejlepší do Nového roku, hlavně to zdraví, štěstí a lásku. Zdraví,Andrea

Andrea, email

Dobrý den, nejprve bych Vám chtěla poděkovat za Váš počin vytvořit tak úžasné diáře, jakými jsou Diáře pro radost. Minulý týden na mě jukly na facebooku a zalíbily se mi natolik, že jsem odkaz na ně poslala mému muži jako úžasný typ na Ježíška. Dnes mi diář přišel :-D, Ježíšek neJežíšek :-). Diář jsem zatím jen letmo prolistovala, ale opravdu mě nadchnul a hned jsem v euforii psala kamarádce o úchvatném diáři, který prostě musí mít :-). Krom té radosti Vám ale píšu i z jiného důvodu - moc nerozumím vysvětlení u obrázků - " květový den", "plodový den" apod. To jako že je to ideální den ke konzumaci květů, plodů, ...nebo se pletu a pointa je jinde? Děkuji za vysvětlení a přeju spoustu nadšených uživatelů a ještě víc radosti!!

K. J., email

Dobrý den, máte úžasné diářky Váše webové stránky jsou dokonalé, jsou natřískané pozitivní energii. Pokračujte v tom, co děláte. Je to famózní!!! S pozdravem Eva

Eva T., Facebook

Dobrý den, diáře již čekají v Zásilkovně ( pracovní vytížení mi zatím nedovolilo je vyzvednout) a už se na ně moc těším :) ! Diář od Vás mám i tento rok a jsem natolik spokojena, že jsem si na další rok vybrala pro sebe zase od Vás, jen v pevnější, koženné verzi. Pro kamarádku jsem dárek vyřešila taky u Vás :). Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den !

Blanka Žálková, email

Dobry den, Veroniko, možná tomu nebudete věřit, ale od té doby, kdy jsem si na konci března konečně koupila Váš diář, se mi začíná úplně měnit můj život. K lepšímu :-)! Ráda bych si u Vás ještě objednala diář i pro kamarádku, která je z mé proměny s diářem nadšená. Na Šťastné Česko se taky chystám, tak mě napadlo, zda by bylo možné si diář převzít tam, ať nemusím platit za poštovné. Co Vy na to? Šťastný den.

Petra Bardoňová, email

Dobrý den, včera mi přišel Vás diář a musím moc poděkovat. Je úžasný a inspirativní. Zrovna se nacházím v těžším období mého života a diář mi moc pomohl, bylo to jako znamení, že všechno má smysl a život může být krásný. Moc děkuji. Pokusím se Vás záměr a diář předávat dal. Moje sestra a maminka už si ho také objednaly. Přeji krásný den plný pozitivních myšlenek.

Tereza Košinarová

Dobrý den, paní Měchurová, jsem jedna z těch, které Ježíšek obdaroval Vaším diářem. Sice se vůbec neznáme, ale po přečtení Vašich webových stránek mám pocit spřízněné dušičky, tak mě napadlo, že by Vás možná potěšila zpětná vazba k Vaší práci. Z diáře jsem naprosto nadšená a Váš projekt, záměr a řekla bych i poslání se mi moc líbí. Myslím si, že od slova diář spíš každý očekává strohost se záznamy typu musíš, sežeň, udělej apod. Váš diář je kamarád. Je radost se na něj už jen podívat. Já mám verzi diáře v látce, takže nejenom je hezky pestrý, ale je příjemné se ho dotýkat, že nestudí. Slovo kamarád ho myslím dost vystihuje . . . . je tady, když ho člověk potřebuje, může se mu svěřit, dozví se od něj dobré rady a to každý den, motivuje i sbližuje (hned jsem napsala několika známým, aby si taky udělali radost). Potěšila mne i možnost si ho vymalovat, takže lednová mandala už září barvami. Shodou náhod a okolností se ke mně už od minulého roku tak nějak sbíhají informace, knížky i poznatky podobného zaměření. Asi podobně tak jako Vy (jak jsem četla na stránkách) jsem se i já věnovala pracovnímu oboru, který mne nenaplňoval a který teda u mě přispěl velkou měrou k tomu, že mě život zdravotně posadil takříkajíc „na zadek“ a ukázal mi, že tudy cesta nevede a že je čas se přestat huntovat a zamyslet se nad tím, co je vlastně v člověku ukryto a po čem touží. Teď jsem tedy ve fázi kdy sedím a rozhoduji se, jak to vše pojmout dál a věřím, že i diář bude dalším pomocníkem. Přeji Vám ze srdce, aby jste měla spoustu dobře naladěných klientů a v osobním životě hodně zdraví i lásky. S pozdravem Jana Sirová

Jana Sirová

Dobrý den, objednala jsem si u Vas diář a musím říct, ze jsem nadšena je tam moc milych věci, hromada motivace a psychologických technik na to, aby byl člověk šťastný úžasné jen mam jednu malou drobnost, kterou bych já osobně uvítala. Jelikož mam každy den několik schůzek a to třeba i po hodině, bylo by super rozdělit každy den po jednotlivych hodinách a uvítala bych i větší formát diáře - takovou mou osobní knížečku . Jinak Vaše tvorba je famózní je vidět, ze Vam to dalo mnoho práce a dali jste do každého maličkého detailu svoje srdíčko všude se delim s lidmi o radost, kterou z tohoto diarku mam děkuji za to - jen tak dal Přeji krásný den. S pozdravem LP

Lucie Popelková, Facebook

Dobrý večer! Jsem naprosto nadšená z Vašich Diařů. Opravdu skvělý nápad. Chtěla jsem se zeptat, zda-li by jste udělala Diář na přání? Mě by se líbil tento motiv, působí na mne velmi pozitivně...

Milena Křesinová

Milá Veroniko, dalo by se říct, že Váš "zpravodajský e-mailový dopis" byl až příliš krásný na to, aby to byla pravda. Jenže ona to pravda je a je to pravda krásná. Díky za to, že šíříte to, co některým lidem chybí nebo čeho už mají jen malou jiskřičku. Fouknout na uhlíky pohasínající člověčí radosti a rozdmýchat tím oheň entuziasmu, je podle mě jeden z nejkrásnějších důvodů, proč se ráno vyhrabat z postele. Tak ať se Vám každý den vstává pravou nohou a ať dál a s takovou chutí vytváříte věci, které přináší radost ze života.

Fandí Vám a zdraví Lucie www.vintageblog.cz

Vážená paní Měchurová, před časem jsem dostala Váš Diář pro radost od svého manžela. Nedříve jsem jej odložila, neboť jsem tzv. "papírkový člověk". Ale po krátké době jsem se do něj začetla a co div začala úspěšně používat. Je opravdu skvělý, překonal mé představy o diáři a také je úplně jiný, než jsem kdy měla. Děkuji a přeji vše dobré

Jitka Černínová

Paní Veroniko, včera mi přišly diáře, objednávala jsem si 4 - dva pro dcery, jeden pro snachu a jeden samozřejmě pro sebe. Jsem nadšená, diáře jsou moc krásné, dnes jsem si v něm listovala a těším se až do něho začnu psát. Přeji Vám hodně zdraví a mnoho dalších pěkných inspirací.

Ivana S. z Vráže u Písku

Dobrý večer pí. Měchurová, diář došel a dnes byl i darován. Chtěla jsem vám poslat foto z předání, ale kamarádka si jej rozbalila až doma. Již mi psala, je nadšená. Ani prý do něj nebude psát, jen si v něm číst. Moc vám děkuji, děláte opravdu radost.

Olča V.

Už mám diář doma, dokonce krásnější, než jsem si původně vybrala. Hezky jsem si je na Václaváku prohlédla a dokonce i přítel je nadšen. Ráda oceňuji tak nádhernou a inspirativní práci. Budu 100% doporučovat dále.

S láskou Lucie O.

Dobrý den, diář přišel a je perfektní :-) přeji hodně skvělých nápadů a úspěchů.

Lenka V.

Dobrý deň, pani Měchurová, Vaše diáre sú nádherným darčekom, obdarujem nimi svoje najmilšie dámy. A samozrejme som i tak egoistická, že jeden si nechám, aby som v ňom stále nachádzala útechu, povzbudenie i inšpiráciu. Srdečná vďaka

Viera E.

Dobrý den vážená paní Měchurová. Právě mi byl doručen Váš diář, který jsem objednala jako dárek pro svou dceru. Neodolala jsem a nechala všeho, abych si diář prolistovala. Škoda, že nemám více času, abych si stihla přečíst všechno. Děkuji Vám moc. Je to krásný diář a mě by moc bavilo si do něj vpisovat. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné a požehnané adventní dny a vánoční svátky.

Zuzana P.

Dobrý den paní Měchurová, včera mi dorazily diáře, které jsem si u Vás objednala. Nevydržela jsem a hned je prolistovala. Jsem z nich nadšená, jsou nádherné! Velikost akorát do ruky a taky mi krásně voní J. Objednala jsem jeden pro sebe a druhý pro kamarádku, nemůžu se dočkat její reakce. Děkuju, diář pro radost je výborný nápad, trefa do černého :-). Přeju Vám krásné a radostné Vánoce!

Martina B.

Veroničin nápad s Diářem pro radost se mi moc líbí. Za poslední roky jsem pochopila, jak důležité je směřování pozornosti na pozitivní věci. V tomto diáři je na každý den jeden krásný citát, můžu si zapsat, komu jsem udělala radost a kdo naopak udělal radost mně, a hlavně za co jsem ten den vděčná. V uspěchané době, kdy vše bereme jako samozřejmost, je toto krásný způsob uvědomění si životních hodnot. Navíc najdu v diáři zajímavé tipy z různých oblastí života. A velikost je krásně přizpůsobená na "ženské kabelky"...

Lýdie Elicerová

Chci mít hezčí život

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Mějte hezčí život díky Diáři pro radost