Proč vznikl web Radost každý den?

   Co je smyslem tohoto portálu? Jak z názvu vyplývá, dělat vám i vašim blízkým Radost každý den. Často si neuvědomujeme, že život je dar. A naším úkolem je tento dar nepromarnit. Radostně prožívat každý den. Je třeba dělat radost sobě, protože jen když jsme naplněni radostí, můžeme ji rozdávat dále.  Ale dělat radost druhým je ještě krásnější, protože se násobí: když chci někomu udělat radost, prožívám radost, když to vymýšlím, kupuji nebo vyrábím, když se těším, až dárek daruji a znovu, když obdarovávám a vidím, jakou radost má příjemce.

Co na webu najdete?

DSC_1439c.jpg

1. Produkty s duší – takové, které jsou s láskou a s radostí vymyšlené a vyrobené, které vás mají potěšit či inspirovat k tomu, abyste šťastněji prožívali svůj život a měli více radosti nebo ji působili někomu dalšímu. Průřez sortimentem naleznete v kategorii doporučujeme.

2. Informace o akcích, které mohou vnést radost, lehkost, humor a moudrost do života – workshopy, akce, festivaly, veletrhy, filmy, koncerty, představení … zkrátka cokoli, kde se lidé baví a kde naplno dávají prostor své tvořivosti, zkrátka žijí tady a teď.

3. Články a rozhovory, které inspirují ke změně.  Často jen ke změně postoje, protože někdy stačí jen to, aby se v našich životech něco zlepšilo. Spousta z nás si v životě vyzkoušela, že pocitu štěstí málokdy dosáhneme v honbě za vnějšími věcmi - a když, je to jen prchavý okamžik. Štěstí je třeba najít v sobě, dostaví se, když žijeme v souladu sami se sebou, se svou podstatou, svou duší.

4. Tipy, jak prožít naplněný život v souladu se svým nastavením, které je u každého jiné. Jak objevit svůj skrytý potenciál a využít ho k obohacení sebe i ostatních. Chceme vás inspirovat k hledání cesty do svého nitra. Tu si ale musí najít každý sám.

Možná na cestu pomůže dobrá rada moudrého muže:

Pečuj o své myšlenky, neboť se z nich stanou slova.
Pečuj o svá slova, neboť se z nich stanou skutky.
Pečuj o své skutky, neboť se z nich stanou zvyky.
Pečuj o své zvyky, neboť utvářejí charakter.
Pečuj o svůj charakter, neboť ten utváří osud.
A osud - to je tvůj život."

Dalajláma

Váš názor je pro nás důležitý!

Je pro nás důležitá jakákoliv zpětná vazba od vás! Co vám udělalo radost, co se vám líbí, co máme vylepšit, co byste rádi na webu našli, o jaké produkty máte zájem a samozřejmě CO SE KDE DĚJE. Rádi zprostředkujeme informace o akcích či programech, které pomůžou dalším lidem. Věříme ve spolupráci, ne v konkurenční boj. Jen tak, že spojenými silami budeme podporovat dobré věci, můžeme vývoj posunout tím správným směrem. Své podněty posílejte na info@radostkazdyden.cz. Slibujeme vám, že na každý zareagujeme.

Za všechno moc děkujeme!