Sleva! Diář Girls - PUNTÍKY Zobrazit větší

Diář Girls - PUNTÍKY

DG1819_S3

Nový produkt

Týdenní diář na školní rok (září 2018 - srpen 2019) má formát A6, 224 stran a přibližně 1,4 cm silný hřbet. Obálka: veselý dívčí motiv s puntíky, ochranná fólie lamino mat.

Šitá vazba V8 poskytuje nejvyšší kvalitu při každodenním používání.

Nechte si zaslat ukázku do Facebook Messengeru:

Poslat ukázku na Facebook

Více informací

148 Kč s DPH

-50%

295 Kč s DPH

Více informací

O Diáři pro radost Girls

Diář pro radost Girls není obyčejný diář. Je to týdenní diář plný inspirace a tipů, určený především mladým ženám a dívkám, které chtějí být samy sebou, objevit své talenty, najít svůj styl a žít život naplno.

Najdete v něm 53 inspirativních citátů, lunární značky, horoskopy, prostor pro vlastní cíle a spoustu tipů, jak najít sebe sama. Pomocí 3 otázek si každý týden připomenete, co se vám povedlo, co vám udělalo radost a za co jste vděční. Tento diář vám zkrátka pomůže vidět kolem sebe to hezké a radovat se ze života.

Nechte si zaslat ukazku do Facebook Messengeru:

POSLAT UKÁZKU NA FACEBOOK

Myšlenka a záměr projektu

V životě nás neustále někdo nebo něco ovlivňuje. Rodina, škola, kamarádi, prostředí, ve kterém žijeme, společnost. Tak se často stává, že nežijeme život, o kterém sníme, ale žijeme podle druhých. Diář pro radost Girls vám pomůže najít sebe sama a jít za svými sny. Objevit své silné stránky, zjistit, co vám sluší, uvědomit si, co vás nabíjí, co milujete a bez čeho si nedovedete představit svůj život. Začít dělat věci, které mají smysl, dělat sobě i druhým radost, žít naplněný život.

Jak na to? Do Diáře si můžete zapisovat své plány a cíle, ale hlavně si do něj pište to hezké. Co se vám povedlo, co vám udělalo radost, za co jste vděční, kteří přátelé vás nikdy nezklamou, kdo z rodiny je pro vás nejdůležitější a čím vás inspiruje.

V diáři najdete 12 témat inspirujících k tomu, jak být v harmonii se sebou i se svým okolím. Jak zjistit, co vám sluší, objevit svou jedinečnost, jak žít v souladu se svým cyklem, jak využívat sílu bylin, jaká kosmetika neškodí, jakou používat antikoncepci, když nechcete brát hormony, jak se připravit na šťastné mateřství. Vezměte si z nich to, co vám právě rezonuje. Vše má svůj čas a každý z nás má jinou cestu. Každý jsme originál – a tak buďte sama sebou a zároveň respektujte ostatní!

Diář vám pomůže změnit úhel pohledu

Každý z nás prožívá nejen šťastné okamžiky, ale i problémy. To, jak se k nim postavíme je na nás. Můžeme si stěžovat, svádět vinu na všechny kolem a být v roli oběti. Nebo můžeme události v životě vnímat jako výzvy, které nás mají někam posunout – jako příležitost k růstu. 

Když se na každý problém podíváte z tohoto úhlu, zjistíte, že je opravdu „vše špatné pro něco dobré“ a že vztek a nadávání ničemu nepomůže. Když se na každé situaci pokusíte najít něco dobrého, přijdete na zajímavé věci: že jste se s někým báječným seznámili, že vám pomohl někdo, od koho byste to vůbec nečekali, anebo jste se dostali na nádherné místo, kde jste nikdy
nebyli. Zapisujte si důležité okamžiky, ale také maličkosti, které se vám povedly.

Každý měsíc si dejte nějaký cíl – např.: začnu každé ráno cvičit/běhat… přečtu alespoň jednu knihu… omezím sladkosti… nebudu se hádat a stěžovat si… Stanovte si cíle, které dávají smysl především vám samotným. Nedělejte to kvůli druhým, dělejte to pro sebe. Vy jste pro sebe tím nejdůležitějším člověkem na světě. Dělejte radost nejdřív sobě, pak jí rozdávejte druhým. Radujte se z každého dne – a svět bude krásnější!Může se vám také hodit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

8 dalších produktů ve stejné kategorii: