Diář 2021 - Stříbrné ornamenty

DPR21_T6

Nový produkt

Diář má formát A6, 464 stran a přibližně 2,5 cm silný hřbet. 

Obálka v tomto provedení má desky potažené krásnou stříbrnomodrou látkou s ornamenty od firmy Robert Kaufman Fabrics.

Počítejte prosím s tím, že na každý diář vychází látka jinak - každý je originál!

Nová částečně ruční vazba umožňuje oproti minulým rokům lepší rozevření stránek, pohodlnější zapisování a komfortnější používání :-)

Více informací

695 Kč s DPH

Více informací

Proč Diář pro radost?

Diář pro radost je tak trochu jiný diář. Můžete si do něj sice zapisovat, co máte v plánu, ale kromě toho vás předtištěné otázky budou motivovat k zamyšlení, co vám každý den přinesl a co jste vy přinesli světu nebo lidem kolem. Když si budete tyto maličkosti zaznamenávat každý den, uvidíte, co se stane. Váš život bude hezčí. Uvidíte v něm úplně jiné věci, než jste viděli dosud.

 STÁHNOUT UKÁZKU

Co v diáři najdete?

 1. Denní kalendář + prostor pro vaše plány a cíle
 2. Inspirativní citáty na každý den
 3. Horoskop na každý měsíc
 4. Lunární značky 

   Čím vás ještě bude inspirovat?

   V diáři najdete další tipy, jak můžete ve svém životě něco změnit. Co můžete udělat pro sebe, pro ostatní, jak pomoci zvířatům, rostlinám, planetě. Jak mít více radosti.

 • jak si dovolit mít radost ze života
 • cesta ke zrdraví a vitalitě 
 • jak mít harmonické a naplněné vztahy
 • cesta k uzdravení mužské duše
 • buďte svobodní a spontální 
 • jak se učit hravě pomocí pravé hemisféry
 • jak žít v souladu s přírodou a využít sílu bylin 
 • knihy pro vaši duši

Myšlenka a záměr projektu

Připravili jsme diář, který vám může změnit život. Ptáte se jak? Ptáte se, v čem je jiný? S Diářem pro radost může být každý den krásný. Stačí se nechat inspirovat a začít se dívat na věci z jiného úhlu. Začít den inspirativním citátem, prožít ho co nejlépe a večer se zamyslet, co hezkého přinesl, čím jste udělali radost lidem kolem sebe, za co jste vděční. Když tyto drobné rituály budete dodržovat každý den, uvidíte, co se stane. Začnete si více všímat věcí, kterých jste si dříve nevšímali: rozkvetlé kytky nebo mraků na obloze, úsměvu dítěte, milých slov... Totéž můžete rozdávat vy – úsměv nebo pohlazení nic nestojí, ale leckomu tím uděláte větší radost než drahým dárkem.

Pokud si budete tyto maličkosti zaznamenávat, diář se může stát vaším přítelem v těžších chvílích, kdy si v něm zalistujete a zpětně si uvědomíte, kolik hezkých věcí v životě máte.

V diáři najdete spoustu dalších tipů, co můžete ve svém životě změnit. Jak žít v souladu se sebou, se svým okolím i s přírodou, jak mít hezké a naplněné vztahy, jak dělat, co vás baví, jak a čím obohatit život svůj i životy svých blízkých. Jak prožívat více radosti.

Pojďte s námi tuto myšlenku šířit po světě. Věnujte diář někomu, koho máte rádi, povězte o něm svým známým. Pomozte nám najít další kanály pro šíření radosti. Máte tip nebo jakýkoliv nápad? Napište nám na info@radostkazdyden.cz

Může se vám také hodit

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

15 dalších produktů ve stejné kategorii: