Kniha Život bez hormonální antikoncepce

HORANT

Nový produkt

Autorka sestavila během minulého a letošního roku knihu složenou z ženských příběhů a rozhovorů s odborníky na téma hormonální antikoncepce. Tato zkušenost jí otevřela novou cestu a pohled do nejintimnějšího prostředí žen a zjistila, jak velkou roli hraje informovanost a naslouchání nejen ze stran lékařů. A jak důležitý je náš zodpovědný přístup k společné sexualitě.
Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

299 Kč s DPH

Více informací

Kniha vás vtáhne do každodenního života ženy, ukáže vám, co všechno je možné s antikoncepcí zažít. Najednou vám dochází, jak důležité téma samotná antikoncepce je a jak velké tabu v dnešní společnosti stále má. A jak málo o ní vlastně víme. Držíte v rukou skutečně hodnotné informace, o které se s Vámi dělí řada odborníků. Zároveň křehké životní peripetie a moudra řady žen. Třeba zde naleznete i svůj vlastní příběh a inspiraci.

  • Nejucelenější příběhová kniha autentických zkušeností žen s hormonální antikoncepcí i jinými formami antikoncepce.
  • 4 části příběhů: Život v nevědění a odpojení se od sebe sama, Příběhy při kterých se tají dech, Cesta k symptotermální metodě, Děti jako dar plození a mateřství.
  • Rozhovory s těmi nejodbornějšími v oblasti antikoncepce: MUDr. Barbora Müllerová, PharmDr. Margit Slimáková, Mgr. Lilia Khousnoutdinová, MUDr. Ludmila Lázničková, MUDr. Helena Máslová atd.  

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: