Klíč k rodině aneb manuál k dětské duši Zobrazit větší

Klíč k rodině aneb manuál k dětské duši

KLICKRODINE

Nový produkt

Druhá kniha Táni Havlíčkové je pohledem na soužití v rodině optikou osmi typů a jejich vzájemné kompatibility. Je psána jednoduchým srozumitelným jazykem s mnoha konkrétními příklady, které skvěle vystihují dané typy a příklady vzájemné harmonie či naopak nedorozumění.

Kniha, která může být nepostradatelným pomocníkem v pochopení jednotlivců vaší domácnosti.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

496 Kč s DPH

Více informací

NA ÚVOD POHÁDKA

Žila byla jedna slepička. Vstávala hezky brzy, jako vstávají ostatní slepičky, a taky chodila spát se slepičkami, jak je to u nich zvykem. Ale cítila se sama a moc si přála manžela a děti. Až jednoho dne potkala medvěda. Okamžitě to byla láska jak trám. Ona byla křehká a slabá, medvěd byl silák a slepička věděla, že ji kdykoliv ochrání. Zpočátku to byla idylka, jenže pak slepičce začalo trochu vadit, že medvěd s ní nezobe na dvorku zrníčka a pořád utíká někam do lesa… „Co když tam někoho má?“ cítila slepička žárlivost a taky obavy o svého manžela. Ale pak tyhle nehezké myšlenky rychle zaplašila, protože se jí v bříšku hýbalo malé děťátko a ona se na něho nesmírně těšila.

A taky že se jim brzy narodila krásná holčička – veverka. Maminka slepička byla přešťastná, že je holčička po ní droboučká, i když srst měla po tatínkovi. Holčička rostla, a místo aby s maminkou chodila brzy spát do kurníku, jako to dělají všechny pořádné slepičky, tak skákala na plot a často mizela s tatínkem medvědem do lesa. Maminku jímal děs a hrůza, když viděla svou malou holčičku, jak skáče ze stromu na strom. „Spadneš, nedělej to!!!“ křičela často, ale bez výsledku. Malá veveruška mizela v lese, aby nebyla své ustrašené mamince raději na očích.

Tatínek na podzim odešel do lesa (nebo do garáže?) a tam usnul. A chuděra slepička měla pocit, že je toho na ni moc, na všechno byla sama, musela všechno zařizovat, o všechno se starat… a navíc cítila, že opět čeká děťátko. I když to už vypadalo na rozvod, snad to druhé děťátko přinutí tatínka být častěji doma, když už mu nechutná to zrní a musí chodit do lesa na med…

Narodil se bratr. Ryba. Byl divný, protože ten už ani nemluvil…

Jestli vám to připomíná něco ve vaší rodině, jistě nejste sami. Ve skutečnosti soužití takových zdánlivě nekompatibilních bytostí existuje téměř v každé rodině.

Příbuzné si totiž nevybíráme...A tak se můžete do nekonečna rozčilovat nad tím, proč je ten druhý takový, jaký je, nebo proč se to dítě takhle (nemožně) chová (když ho vychováváte stejně jako sourozence, kterého by to nikdy nenapadlo), anebo to přimout. To je začátek cesty k tomu, jak se naučit spolu harmonicky vycházet, vzájemně se respektovat, užívat si to, co nás spojuje a stavět na tom, čím se navzájem můžeme obohatit.

A k tomu vám může pomoci tato kniha.

KDO JE TÁŇA HAVLÍČKOVÁ
Nekonvenční módní návrhářka a designérka, která ladí oblečení k vaší duši, abyste se konečně cítili ve své kůži a autorkou metody STYLOVÝ KLÍČ díky které pomáhá ženám odemknout jejich pravé JÁ, pochopit vlastní styl i to, jak se správně obléci od hlavy až k patě.

• pozorovatelka ženských duší
• leader vedoucí ženy k pozitivním změnám
• podporovatelka starých tradic a hodnot
• průvodkyně světem módy a trendů
• objevovatelka jemné ženské krásy
• kreativní módní návrhářka bořící nefunkční
pravidla
• učitelka a mentorka stylových seminářů
a workshopů
• vizionářka nového světa založeného
na bezpodmínečné lásce

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 dalších produktů ve stejné kategorii: