Spravné otázky Zobrazit větší

Kniha Spravné otázky

SPRAVNEOTAZKY

Nový produkt

Autorka knihy nastavuje zrcadlo našemu občas naprosto nesmyslnému počínání, kdy jdeme „proti sobě“. Každý den děláme mnohá rozhodnutí, která ovlivňují náš život. Ke správným rozhodnutím se potřebujeme správně ptát - a právě k tomu vám pomůže tato kniha.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

149 Kč s DPH

Více informací


Každý den stojíme před mnoha rozhodnutími, která ovlivňují náš život. Některá jsou méně významná a mají dopad jen na několik příštích minut, hodin nebo dnů, jiná mohou změnit celou naši budoucnost.  To, jestli zvolíme správně, rozhodne, zda nás čeká zklamání nebo mimořádně krásný život. 10 správných otázek obsažených v této knize vám pomůže vědomě řídit svůj život a udrží vás na cestě za vašimi sny.

Přiblíží mě toto rozhodnutí vytouženému cíli?

Dělám to z lásky k sobě?


Posílí tato volba mou životní sílu?


Tyto a další správné otázky vás vytrhnou ze spánku a dovolí vám stát se tvůrci svého života. Přiblíží vás pravdě a zakotví vás v realitě. Každá volba, ať už je jakkoli závažná nebo triviální, snadná nebo obtížná, má v konečném důsledku dopad na směřování vašeho života. Pokud si budete klást správné otázky, uvědomíte si, zda jsou vaše rozhodnutí v souladu s vašimi cíli a zda udržujete správný směr.

Buď využijete každou příležitost, která se vám naskytne, a přihlásíte se ke svým tužbám a snům, nebo budete do smrti litovat, že jste se nerozhodli jinak.  A čím častěji si je budete klást, tím pravdivěji budete moci říci: Jsem tím, kým chci být.

 

Klást si správné životní otázky mne učinilo úspěšným v globální ekonomice, ale i šťastným ve vlastním životě. Tato kniha je vynikajícím pomocníkem jak poznat sám sebe a odemknout svůj vlastní potenciál.

- Jan Mühlfeit,

globální stratég, kouč, mentor

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

20 dalších produktů ve stejné kategorii: