Lávový čakrový náramek

NPR_CAKRY

Nový produkt

Náramek se skládá z kamenů, které symbolizují harmonii všech čaker.

Achát nám dodává jistotu, sebedůvěru, odvahu. Odstraňuje vnitřní napětí, negativní energii a zlobu.

Angelit symbolizuje mír, pomáhá být soucitnější a mírní duševní bolest.

Lapis Lazuli upevňuje přátelské a partnerské vztahy.

Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, napomáhají k očistě těla.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

490 Kč s DPH

Více informací

Náramky pro radost vlastnoručně vyrábíme na krásném ostrově Bali - místě plném energie, pohody a radosti. Právě trochu této čisté radosti a energie bychom vám skrze náramky chtěli předat.

Každý z nárámků vyjadřuje trochu něco jiného, ale jedno mají společné. Měly by vám připomínat, jak jste jedinečná, výjimečná a osobitá bytost.

Náramek můžete nosit jako designový doplněk nebo se může stát vaším ochranným amuletem. Každý kus je originálem - barva i brus kamenů může být nepatrně odlišná od fotky, která je pouze ilustrativní.

O tom, proč se náramky vyrábí zrovna na Bali a v čem jsou jedinečné se dočtete na stránce o Náramcích pro radost.

Z ČEHO JE NÁRAMEK VYROBEN

Náramek se skládá z kamenů, které svými barvami symbolizují sedm čaker a je doplněný o lávové kameny.

Achát nám dodává jistotu, sebedůvěru, odvahu, odstraňuje vnitřní napětí, negativní energii, zlobu, zmírňuje pocit méněcennosti.

Angelit symbolizuje mír. Kámen pomáhá svému majiteli být soucitnější, vyslovit pravdu, která ho tíží a mírní duševní bolest.

Lapis Lazuli upevňuje přátelské a partnerské vztahy, pomáhá při vyjadřování pocitů a emocí. Lazurit je ochranný kámen, uvádí do harmonie tělesnou, citovou, duchovní a duševní rovinu. Pomáhá převzít odpovědnost za vlastní život.

Lávové kameny jsou symbolem životní rovnováhy, napomáhají k očistě těla, mají uklidňující účinky a pozitivně působí na naši mysl. Jsou používány jako ochranný amulet.

Význam kamenů se nedá jasně vyjádřit. Pro každou kultury vždy symbolizovali něco jiného. Z řad odborníků se také názory liší, a proto je výše uvedený popis vždy jen nástin vlastností daného kamene. Náramek si musíte vybrat vy sama za pomoci vlastní emoce.

Náramek je upleten z 30 kamínků o průměru 8 mm, je zakončený shambalovými uzly a posuvným utahovacím zapínáním, které je vždy z jedné strany ozdobeno 4mm hematitovou kuličkou. Kamínky jsou zapletené na černém voskovaném provázku. Vázání náramku je napevno, zpočátku může jít roztahovat a dotahovat ztuha, ale postupem času se uvolní. Délka napevno utáhnutého náramku je vždy cca 15-16 cm a jeho celková vůle je 22-23 cm.

Náramky vyrábíme s velkou pečlivostí , láskou a radostí.

Pokud máte nějaký dotaz ohledně náramku, napište nám na info@radostkazdyden.cz 

JAK SI ZMĚŘIT ZÁPĚSTÍ

Nejlepší metoda je za použití krejčovského metru. Metr omotáme okolo nejužší části zápěstí a zjistíme naši míru. Dále si změříme nejširší část ruky před zápěstím a zjistíme, jestli se vejdeme do vůle náramku.

Míru můžeme také zjistit tak, že si okolo ruky a zápěstí omotáme provázek, uděláme si na něm značku a pak ho změříme pomocí pravítka.

Voskovaný provázek, stejně tak jako každý jiný má tendenci se postupem času uvolnit a přizpůsobit se vám.


JAK SE STARAT O NÁRAMEK PRO RADOST?

Kameny je nejlépe čistit jemným suchým hadříkem.

Náramek bychom neměli příliš vystavovat vlhkému počasí nebo vodě. Není ani vhodné, aby přicházel do styku s chemikáliemi, čistícími prostředky nebo do blízkosti ohně. Také se nedoporučuje nosit náramek při sportu nebo jiných náročnějších aktivitách. Před spaním je lepší náramek sundat.

Náramky vyrábíme s velkou pečlivostí , láskou a radostí.

Pokud máte nějaký dotaz ohledně náramku, napište nám na info@radostkazdyden.cz 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

9 dalších produktů ve stejné kategorii: